خانه محصولاتپروتئین بدون سلول

پروتئین باکتری رودپسین 7

چت IM آنلاین در حال حاضر

پروتئین باکتری رودپسین 7

Bacteria Rhodopsin 7 Transmembrane Protein
Bacteria Rhodopsin 7 Transmembrane Protein

تصویر بزرگ :  پروتئین باکتری رودپسین 7

جزئیات محصول:

نام تجاری: CELLFREE
شماره مدل: CF-P-004

پرداخت:

جزئیات بسته بندی: ویال
زمان تحویل: 2 هفته
توضیحات محصول جزئیات
موقعیت: پروتئین غشایی تایپ کنید: پروتئین 7-transmembrane
ظاهر: لیوفیلیزه یا مایع مگاوات: 39kDa
سیستم CFPS: عصاره E. coli ابزار: نانودیسک
برجسته:

Bacteria Rhodopsin 7 Transmembrane Protein

,

Bacteria Rhodopsin Transmembrane Protein

ما باکتری رودپسین ، پروتئین غشایی باکتریوودوپسین باکتریوپسین ، HsBR را تأمین می کنیم.

پروتئین بدون سلول ما بوده استعملکرد تأیید شده است.

 

مقدمه

 

باکتریوودوپسین (BR) یک پروتئین 7-transmembrane است که به عنوان یک پمپ پروتون با هدایت نور در باکتریها عمل می کند.با توجه به لیگاند رنگی کووالانسی محدود ، BR به طور گسترده ای به عنوان یک پروتئین غشای کنترل استفاده می شود ، به عنوان مثال برای سنجش تبلور و آزمایش های بیوشیمیایی / بیوفیزیکی.


ساختار


باکتریوودوپسین یک پروتئین غشایی یکپارچه است که معمولاً در لکه‌های کریستالی دو بعدی موسوم به "غشای بنفش" یافت می شود ، که می تواند تقریباً 50٪ از سطح سطح سلول باستانی را اشغال کند.عنصر تکرار کننده شبکه شش ضلعی از سه زنجیره پروتئینی یکسان تشکیل شده است که هر یک با 120 درجه نسبت به بقیه چرخانده می شوند.هر زنجیره دارای هفت مارپیچ آلفا transmembrane است و حاوی یک مولکول شبکیه در عمق درون ، ساختار معمولی برای پروتئین های رتینیلیدن است.

 

تابع

 

باکتری هوروپسین متعلق به رودوپسینهای میکروبی است.آنها شباهت هایی با رودوپسین های مهره دار دارند ، رنگدانه هایی که در شبکیه احساس نور می کنند.رودوپسین ها همچنین حاوی شبکیه هستند.با این حال ، عملکرد رودوپسین و باکتریوودوپسین متفاوت است ، و در توالی اسیدهای آمینه آنها شباهت محدود است.هر دو رودوپسین و باکتریوودوپسین متعلق به خانواده گیرنده 7TM پروتئین ها هستند ، اما رودوپسین یک گیرنده همراه پروتئین G است و باکتریوروپسین نیست.

 

مولکول باکتری هوروپسین بنفش است و در جذب نور سبز (طول موج 500-650 نانومتر ، با حداکثر جذب در 568 نانومتر) مؤثر است.باکتریوودوپسین طیف تحریک گسترده ای دارد.برای طول موج تشخیصی بین 700 تا 800 نانومتر ، انتشار قابل ملاحظه ای برای طول موج تحریک بین 470 نانومتر و 650 نانومتر (با قله 570 نانومتر) دارد.هنگامی که در 633 نانومتر پمپ می شود ، طیف انتشار بین 650 نانومتر و 850 نانومتر از شدت قابل توجهی برخوردار است.

 

پروتئین باکتری رودپسین 7 0

پروتون اصلی در فوتوسیکل باکتری هوروپسین انتقال می یابد.گروههای قابل محافظت و مولکولهای آب محدود که برای فعالیت حمل و نقل مهم هستند به ترتیب نمای چوب و کرههای آبی نشان داده شده اند (PDB ID: 1C3W).اعداد با فلش توالی واکنشهای انتقال پروتون را نشان می دهند ، انتقال متناظر بین فوتو واسطه ها در صفحه نشان داده می شود.مارپیچ های TM در رنگ های زیر نشان داده شده اند: A ، آبی؛ب ، اشک آور؛C ، سبز؛د ، آهک سبز؛E ، زرد؛F ، نارنجی؛G ، قرمز؛و کروموفور به عنوان چوب سیاه نمایش داده می شود.transfer انتقال پروتون از RSBH+به گیرنده پروتون اولیه Asp85؛release انتشار پروتون به محیط خارج سلولی از مجموعه آزاد کننده پروتون.③ تجدید چاپ RSB از اهدا کننده اصلی پروتون Asp96.④ تجدید چاپ مجدد Asp96 از محیط سیتوپلاسمی.transfer انتقال پروتون از Asp85 به مجتمع آزادسازی پروتون.

اطلاعات فوق به نقل از Chem Rev. 2014 ژانویه 8؛114 (1): 126–163.منتشر شده آنلاین 2013 دسامبر 23. doi: 10.1021 / cr4003769

 

مشخصات

 

توالی

توالی سیگنال N-ترمینال کامل و دنباله wildtype N (برجسته) که بیشتر در آماده سازی وجود ندارد


MLELLPTAVE GVSQAQITGR PEWIWLALGT ALMGLGTLYF LVKGMGVSDP DAKKFYAITT LVPAIAFTMY LSMLLGYGLT MVPFGGEQNP IYWARYADWL FTTPLLLLDL ALLVDADQGT ILALVGADGI MIGTGLVGAL TKVYSYRFVW WAISTAAMLY ILYVLFFGFT SKAESMRPEV ASTFKVLRNV TVVLWSAYPV VWLIGSEGAG IVPLNIETLL FMVLDVSAKV GFGLILLRSR AIFGEAEAPE PSAGDGAAAT SD

اندازه (به استثنای عناصر اضافی) 262 اسید آمینه؛28،256 دا

  

اطلاعات تماس
CELLFREE SCIENCE CO., LTD.

تماس با شخص: Pan Lin

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)